Ordinace - technologie


Zubní souprava - křeslo

Stomadent NEO 2
Přináší  jak nový design tak vylepšené užitné vlastnosti. Mezi hlavní inovace patří nová podoba stolku lékaře, modulu asistentky a pantografických ramen. Stolek lékaře se ovládá novým nastavitelným ovládacím panelem. Soupravu doplňuje luxusní prošívané křeslo Stomadent DC-70 NEO Soft a LED svítidlo MAIA od firmy FARO.


Kompresor

Bezolejový kompresor EKOM DK50 2VS je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pro pohon zubolékařských přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení dvou stomatologických souprav nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.


Intraorální RTG systém

KODAK CS 2200
Nový Kodak 2200 je pokračovatelem předchozí generace výkonných intraorálních RTG přístrojů (dříve Trophy) a přináší další zlepšení kvality provozu a ovládání. Je konstruován tak, aby splňoval všechny požadavky na komfort obsluhy, bezpečnost a výkonnost. Jeho vysokofrekvenční generátor zaručuje nejlepší kvalitu snímků při zvýšení bezpečnosti pacienta i obsluhy.


RVG - Radiovisiografie

CS 7200 - Digitální systém pro denní rutinu, jednoduchý stejně jako film
Kompaktní jednoduchá konstrukce, dokonale se hodící k rutinním intraorálním vyšetřením ve stomatologické ordinaci. CS 7200 je systém nepřímé digitalizace, která kombinuje výhody klasického filmu s přednostmi digitálního zobrazování. Pracovní postup zůstává stejný jako při použití filmu, ale snímek je okamžitě k dispozici, ve vysoké kvalitě a se všemi přednostmi digitální technologie.


Horkovzdušný sterilizátor

Memmert SF55+
Sterilizátor zaručuje naprostou bezpečnost obsluhy, má intuitivní ovládání a moderní design. Je vyroben renomovanou firmou z velice kvalitní, snadno čistitelné nerezové oceli. Horkovzdušné sterilizátory SF / SFplus s nucenou cirkulací vzduchu jsou zařízení, která se používají pro sterilizaci zdravotnických materiálů v souladu se všemi příslušnými národními a mezinárodními normami a požadavky na zdravotnické prostředky.


Strojové opracování kanálku

VDW Silver Reciproc
Špičkový endodontické motor s točivým i reciprokačným pohybem. Možnost preparovat množství kanálků pouze pomocí jednoho nástroje.